MALINA - VRŠE

Služby a ceník

Firma poskytuje jeřábové služby pro velké developerské a montážní projekty, stavební firmy, ale také soukromým osobám. Pokrýváme oblast Praha a okolí, po dohodě na delší práce jsme připraveni jeřáb přistavit i na vzdálenou lokalitu.

Jeřábové služby

Liebherr LTM 1025 a jeřábové služby ve filmových ateliérech LetňanyFirma poskytuje následující jeřábové služby s jeřábem Liebherr LTM 1055-1, Liebherr LTM 1030-2 a mnoha dalšími jeřáby

K objednanému jeřábu je vždy zajištěno:

Ceník prací

Cena zakázky se počítá z ujetých kilometrů, kolik k Vám a zpět ujedeme. A dále z odpracovaných hodin jeřábu, které u Vás na projektu strávíme. Tím se rozumí doba, od kdy byl autojeřáb přistaven, až do jeho odjezdu. Pracovní doba zahrnuje obhlídku práce, posouzení bezpečnosti, volbu vhodného stanoviště, montáž a demontáž případných nástavců na rameno jeřábu a samotné jeřábnické práce, popř. nezaviněné prostoje.

Ceny se odvíjí od povahy práce a nasazení, možnost ceny dohodou.

V případě rozsáhlejších prací pro jeřáb dojíždíme na stavbu osobním autem zdarma.

Chystáte velký stavební projekt v lokalitě Praha Letňany nebo širším okolí? Ozvěte se nám! Domluvíme se na zajímavých cenových podmínkách, vyjdeme Vám vstříc. Neustále optimalizujeme své náklady a proto Vám můžeme nabídnout naše jeřáby za nižší ceny než konkurence!

Neváhejte nás kontaktovat, naše jeřáby jsou tu pro Vás!