MALINA - VRŠE

Služby a ceník

Firma poskytuje jeřábové služby pro velké developerské a montážní projekty, stavební firmy, ale také soukromým osobám. Pokrýváme oblast Východních Čech, po dohodě na delší práce jsme připraveni jeřáb přistavit i na vzdálenou lokalitu.

Jeřábové služby

Liebherr LTM 1025 a jeřábové služby ve filmových ateliérech LetňanyFirma poskytuje následující jeřábové služby s jeřábem Liebherr LTM 1055-1, Liebherr LTM 1030-2 a mnoha dalšími jeřáby

K objednanému jeřábu je vždy zajištěno:

Ceník prací

Cena zakázky se počítá z ujetých kilometrů, kolik k Vám a zpět ujedeme. A dále z odpracovaných hodin jeřábu, které u Vás na projektu strávíme. Tím se rozumí doba, od kdy byl autojeřáb přistaven, až do jeho odjezdu. Pracovní doba zahrnuje obhlídku práce, posouzení bezpečnosti, volbu vhodného stanoviště, montáž a demontáž případných nástavců na rameno jeřábu a samotné jeřábnické práce, popř. nezaviněné prostoje.

Ceny se odvíjí od povahy práce a nasazení, možnost ceny dohodou.

V případě rozsáhlejších prací pro jeřáb dojíždíme na stavbu osobním autem zdarma.

Chystáte velký stavební projekt? Ozvěte se nám! Domluvíme se na zajímavých cenových podmínkách, vyjdeme Vám vstříc. Neustále optimalizujeme své náklady a proto Vám můžeme nabídnout naše jeřáby za nižší ceny než konkurence!

Neváhejte nás kontaktovat, naše jeřáby jsou tu pro Vás!